gasq złotym partnerem TestingCup 2014

Miło nam poinformować, że gasq (Global Association for Software Quality) to jeden ze sponsorów tegorocznych Mistrzostw.Zapraszamy do zapoznania się z celami działalności Stowarzyszenia:

Lobbing
Idea, mówiąca, że oprogramowanie powinno być absolutnie najwyższej jakości musi być przyswojona na wszystkich poziomach oraz w interakcji z wszystkimi instytucjami – implementując różnorodne miary. Pośród tych możliwości jest stworzenie wzrostu świadomości na temat problemów z jakością wśród przedstawicieli rządów, biznesu oraz stowarzyszeń i związków. W tym celu gasq prowadzi swoją działalność w sferze łączącej światy biznesu i polityki.
Tworzenie społeczności
Społeczności zawsze zawierają w sobie ludzi, którzy poświęcają się dla swoich idei i pomysłów. Gasq jest sojuszem pojedynczych osób, pracujących we wszystkich możliwych dziedzinach procesu wytwarzania oprogramowania, w optymalizacji oprogramowania I wielu innych obszarach specjalizacji.
gasq pomaga pojedynczym osobom, organizacjom oraz jednostkom rządowym w zrozumieniu, jak krytyczne jest posiadanie najwyższej możliwej jakości oprogramowania.. Na przykład, gasq organizuje aktywności sieciowe pomiędzy tymi grupami, oferując im możliwości wymiany pomysłów w grupach eksperckich podczas spotkań, seminariów, konferencji itp.
Dostawa Usług
gasq jest dostawcą usług wspierającym stowarzyszenia, związki oraz biznes. Poprzez usługi consultingu i certyfikacji, gasq pomaga wzmacniać siłę i możliwości przedsiębiorstwom oraz stowarzyszeniom, jako, że rywalizują one na międzynarodowym rynku poprzez swoje rozległe organizacje.
Wsparcie
Jako wiodące stowarzyszenie na rynku, gasq wspiera szybko rozwijający się rynek w temacie jakości oprogramowania. Czy sprawa dotyczy testowania oprogramowania, inżynierii wymagań, użyteczności czy też optymalizacji procesów – jako Wasz adwokat, gasq zabiega o zaufanie i akceptację.
Innowacyjność
Jako wiodące stowarzyszenie na rynku, skupione na jakości oprogramowania, gasq ma znaczący wkład w związane w tym innowacje. Dotyczy to wszystkich aspektów – począwszy od tworzenia standardów certyfikacji, kończąc na ocenie rynku i biznesu.

http://pl.gasq.org/