Informacje dla zawodników

Drodzy Zawodnicy!

Jesteśmy na ostatniej prostej przygotowań do TestingCup 2017. Najwyższy czas zadbać o poprawnie skonfigurowane środowisko testowe. Zróbcie to możliwie szybko, aby uniknąć lub też zdiagnozować problemy.

W Instrukcja instalacji środowiska MrBuggy 2017 znajdziecie informacje niezbędne do przygotowania sprzętu oraz narzędzi softwareowych.

Sama instrukcja zdradzi już wiele na temat tegorocznego przeciwnika i powinna Wam podsunąć kilka pomysłów na testy.

W tym roku planujemy wszystkie stanowiska okablować. Będzie więc sieć, ale nie możemy zagwarantować dostępności Internetu. Sugerujemy członkom drużyn, aby do komunikacji wewnętrznej wybrali komunikator działający mimo dostępu do globalnej sieci zamiast Skype czy Hangouts.

Jeśli macie pytania to ślijcie je do nas. Jeśli będzie ich niewiele zrobimy FAQ, jeśli będzie ich dużo to zorganizujemy spotkanie z członkami Komisji.

Widzimy się 8 czerwca w Gdańsku, a dzień później najlepsi z Was odbiorą trofea i nagrody!

Uwaga: ponieważ pojawiły się już pierwsze wątpliwości, przypominamy o ogólnych zasadach zawodów opisanych w naszym regulaminie. Każdy z zawodników indywidualnych i członków drużyn zapewnia sobie we własnym zakresie komputer (laptop bądź inny komputer, z wyłączeniem urządzeń jak tablet, smartfon) z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7 lub nowszym, będący niezbędnym narzędziem do udziału w Mistrzostwach. Komputer musi spełniać wymagania techniczne podane przez Organizatora.