Poznajcie Komisję Sędziowską TestingCup 2015

Zastanawiacie się kto wyłonił najlepszych testerów TestingCup 2015? Oto oni!

Poznajcie Komisję Sędziowską III edycji Mistrzostw Polski w testowaniu oprogramowania.

Łukasz, Tomek i Maciek to osoby zaangażowane w Mistrzostwa właściwie od samego początku. Łukasz wspiera organizację TestingCup od I edycji. Maciek wraz z drużyną stał na podium TestingCup 2013 by od kolejnej edycji wspomóc nas swoją pracą na rzecz imprezy. Tomek i Łukasz to prawdziwi weterani Komisji Sędziowskiej TestingCup. Nie tylko oceniali raporty finalistów i czuwali nad przebiegiem I i II rundy zawodów, ale też sprawdzili Wasze prace przesłane podczas kwalifikacji online. Warto zaznaczyć, że każdy z nich to Wolontariusz, a swoją pracę na rzecz TestingCup traktują jako wkład w społeczność testerską w Polsce. W prace Komisji na każdym etapie w 100% zaangażowany jest też Radek Smilgin – pomysłodawca i organizator Mistrzostw. Dodatkowo przed i podczas zawodów pomagał nam Darek Olszewski, niegdyś zawodnik, dziś Wolontariusz TestingCup.

Wszystkim członkom Komisji dziękujemy za godziny Waszej pracy, 100% profesjonalizm i etykę, dzięki którym wyniki Mistrzostw są zawsze transparentne i sprawiedliwe.

Dowiedzcie się o nich więcej:

lukaszGaluszkaŁukasz Gałuszka

Tester i kierownik testów z 10 letnim doświadczeniem w branży. Pracuje w firmie zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania dla firm dostarczających rozwiązania operatorom sieci telekomunikacyjnych. Testował aplikacje komputerowe, elementy sieci telekomunikacyjnych, a czasami cierpliwość programistów. Akredytowany trener ISTQB poziomu podstawowego. W ekipie TestingCup od I edycji.

Tomasz Błaszczyszyn

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji. Posiadacz certyfikatu ISTQB Advanced – Test Analyst. Od kilku lat zajmuje się dbaniem o jakość w projektach związanych z branżą telekomunikacyjną. Wolontariusz oraz członek Komisji Sędziowskiej Testing Cup. Prywatnie pasjonat gier planszowych oraz dobrego kina. Wspiera TestingCup od II edycji.

maciejZaborowskiMaciej Zaborowski

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, wydziału Cybernetyki na kierunku Informatyka. Certyfikowany tester ISTQB – Advanced Level – Test Manager. Kapitan zwycięskiej drużyny TestingCup 2013, Wolontariusz II i III edycji Mistrzostw. Zawodowo, na co dzień zajmuje się kontrolą i zapewnianiem jakości w firmie świadczącej usługi doradcze. Posiada kilkuletnie doświadczenie w testowaniu małych jak również dużych/złożonych systemów. Uczestniczył w licznych projektach rekrutacyjnych, gdzie zajmował się wyszukiwaniem, selekcją i dostarczaniem konsultantów ds. testowania oprogramowania. Prywatnie, entuzjasta nowych technologii, otwarty na innych ludzi i nowe kontakty.

Radek SmilginRadek Smilgin

Pomysłodawca, inicjator i organizator Mistrzostw.

Niezależny konsultant i trener z zakresu inżynierii wymagań, testowania i zapewnienia jakości aplikacji.Tester i Manager Testów. Trener szkoleń z zakresu testowania oprogramowania oraz analizy wymagań. Właściciel serwisu testerzy.pl. Fan użyteczności i testowania w Agile. Autor publikacji z obszaru testowania i zapewniania jakości. Prelegent polskich i zagranicznych konferencji testerskich.

Darek Olszewski

Jedyną słuszną dla siebie ścieżkę kariery wybrał w 2007 roku i nie wyobraża sobie pracy, nie związanej z zabezpieczeniem jakości. Związany przez większość swojej przygody z testowaniem, z urządzeniami mobilnymi i innymi rzeczami, które można na siebie włożyć. Prywatnie fan fotografii, jedzenia i sportu od snookera, przez bieganie, curling po Formułę 1. Kiedyś zawodnik TestingCup, od III edycji wspiera nas jako Wolontariusz.