TestingCup 2017 Waszym zdaniem

Dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili naszą ankietę i wypowiedzieli się na temat TestingCup 2017. Wasze oceny i komentarze są dla nas bardzo ważne – dzięki nim wiemy co Wam się podobało, co udało nam się poprawić w stosunku do poprzednich edycji, a także co możemy zrobić lepiej w przyszłości.

Ankiety zawierały mnóstwo pozytywnych opinii, które są dla nas niezwykle budujące i nadają sens naszej pracy. Otrzymaliśmy też sporo konstruktywnych uwag, które są dla nas równie ważne, pozwalają nam spojrzeć na to co robimy z szerszej perspektywy i motywują do dalszych działań.

W ankiecie mogliście ocenić zawody, konferencję (wykłady i warsztaty) oraz ogólną organizację imprezy.

Rozpoczynamy od ogólnego podsumowania.

infografika_tc2017

*skala ocen: 1-5 (gdzie 5 to excellent)

Analizując Waszą ocenę spraw organizacyjnych – lokalizacji, logistyki, cateringu, wieczornej integracji oraz ludzi zaangażowanych w pracę przy TestingCup, możemy się tylko cieszyć. Przeważają pozytywne komentarze – doceniliście pracę naszych Wolontariuszy, zachwyciły Was przestrzenie Stadionu Energa Gdańsk i spodobało to jak je wykorzystaliśmy (m.in rozdanie nagród), świetnie bawiliście się na after party i przez te dwa dni nie byliście głodni 😉 Kawa nie była może tak znakomita jak w Katowicach, ale za to do gustu przypadły Wam serwowane na lunch dania. Wiemy też co musimy koniecznie poprawić – kilka razy pojawiła się sugestia, że agenda powinna znajdować się na identyfikatorze. Część z Was zwróciła też uwagę na nienajlepszą jakość nagłośnienia w salach. Jednym z najczęściej pojawiających się komentarzy, było to, że była świetna atmosfera. I to nie tylko nasza zasługa, ale przede wszystkim Was – uczestników!

Większość ankietowanych zadeklarowała chęć uczestnictwa w TestingCup w przyszłym roku. Jako idealne miejsce na zorganizowanie kolejnej edycji wskazywaliście Poznań i Kraków, czyli miasta, w których nas jeszcze nie było. Sugerowaliście także, aby kolejny TestingCup odbył się w centralnej Polsce, aby ułatwić dojazd większości uczestników.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili ankiety i podzielili się z nami swoją opinią. W kolejnych wpisach podsumujemy część konferencyjną oraz zawody.