Tieto złotym partnerem TestingCup 2014

Tieto jest jedną z firm wspierających tegoroczne Mistrzostwa Polski w testowaniu oprogramowania. Miło nam poinformować, że firma jest Złotym Partnerem wydarzenia.

Życzymy także powodzenia testerom Tieto Poland, którzy zdecydowali się zmierzyć z ponad 200 innymi zawodnikami TestingCup 2014 i stanąć oko w oko z Mr Buggym.

***

Tieto jest największym skandynawskim dostawcą rozwiązań IT. Firma obsługuje klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, a dzięki własnym centrom usług i centrom rozwoju produktów Tieto jest w stanie świadczyć swoje usługi na poziomie globalnym i na wszystkich etapach ich rozwoju.

Początki firmy sięgają roku 1968, siedziba znajduje się w Helsinkach, w Finlandii, cały koncern zatrudnia około 15 000 ekspertów w ponad 20 krajach świata, a roczna sprzedaż netto to około 1,8 mld EUR. Akcje spółki Tieto są notowane na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach i Sztokholmie.

Tieto Poland ma swoje oddziały w Szczecinie i Wrocławiu, gdzie zatrudnionych jest około 730 osób. Nasi specjaliści pracują tam nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla międzynarodowych i lokalnych klientów z różnych branż. Od kilku lat polski oddział Tieto należy do czołówki eksporterów oprogramowania, jest także laureatem jednej z edycji konkursu “Inwestor w Kapitał Ludzki”.

http://www.tieto.pl/