Ben Simo mówcą TestingCup 2017!

W poniedziałek ruszyły zapisy, a dziś mamy przyjemność ogłosić pierwszego głównego mówcę konferencji TestingCup! Jest nim uznany tester z USA – Ben Simo.

Ben opowie Wam o tym jak z początku przypadkowe testowanie strony healthcare.gov dało mu 15 minut sławy w amerykańskich mediach i wiele przydomków – od “web expert”, “methodical IT guru” po “not too bright”. Strona healthcare.gov miała sprawić, że ubezpieczenie się będzie tak proste jak zakup biletu lotniczego czy sprzętu online. Po tym jak Ben podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat błędów funkcjonalnych, wydajnościowych oraz bezpieczeństwa serwis został uznany za wielką porażkę, która sfrustrowała miliony użytkowników i sprowokowała polityczną burzę.

O szczegółach testów i o tym jak jego sugestie pomogły naprawić rządowy serwis będziecie mogli się dowiedzieć już bezpośrednio w trakcie prezentacji.

Swoją historią Ben dzielił się już ze słuchaczami takich konferencji jak CAST czy EUROSTAR, a w czerwcu po raz pierwszy wystąpi w Polsce.

Przypominamy, że aby wziąć udział w TestingCup, należy zarejestrować się tutaj.

ben-simo-baner-fb