JAMF SOFTWARE ZŁOTYM PARTNEREM TESTINGCUP 2016

Kolejną wspierającą nas firmą jest JAMF Software – globalny lider w zarządzaniu urządzeniami przenośnymi Apple.

Podczas TestingCup warto odwiedzić ich stoisko, a także posłuchać prezentacji “Docker, czyli jak zarządzać własną flotą środowisk?”. Podczas krótkiego wystąpienia Marek Jarnuszkiewicz – QA Engineer w JAMF Software pokaże, zaczynając od Gita a kończąc na platformie CoreOS wspieranej przez Dockera, jak w szybki sposób można stworzyć dostosowane do aktualnych potrzeb środowisko testowe.

JAMF Software o sobie:

“Jesteśmy ekspertami w tym co robimy, a Casper Suite to jedyne oprogramowanie do administracji Mac OS X oraz iOS dedykowane wyłącznie tym platformom.

Z siedzibą w Minneapolis i Eau Claire, oraz biurami w Cupertino, Nowym Jorku, Amsterdamie, Hong Kongu i Sydney, pod koniec roku 2015 zdecydowaliśmy się na otwarcie oddziału JAMF Software Poland w Katowicach.

Co roku organizujemy konferencję JAMF Nation (JNUC), która przyciąga specjalistów Apple z całego świata. To unikalne wydarzenie w skali międzynarodowej, które swoim uczestnikom daje szansę odkryć nowe i efektywniejsze sposoby inwentaryzacji, wdrażania, aktualizowania i zabezpieczenia urządzeń Apple.”

więcej na http://www.jamfsoftware.com/