Komisja Sędziowska

Radek SmilginRadek Smilgin

Pomysłodawca, inicjator i organizator Mistrzostw.

Niezależny konsultant i trener z zakresu inżynierii wymagań, testowania i zapewnienia jakości aplikacji.Tester i Manager Testów. Trener szkoleń z zakresu testowania oprogramowania oraz analizy wymagań. Właściciel serwisu testerzy.pl. Fan użyteczności i testowania w Agile. Autor publikacji z obszaru testowania i zapewniania jakości. Prelegent polskich i zagranicznych konferencji testerskich.

Natalia KrawczykNatalia Krawczyk

Posiada kilkuletnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania w różnych technologiach. Testowaniem interesuje się bardziej od strony technicznej, stąd jej zamiłowanie do automatyzacji. Posiada certyfikat ISTQB Advanced Level Test Manager. Prelegentka WrotQA, TestWarez, uczestniczka TestingCup oraz pomysłodawczyni/współorganizatorka Automated Testing Cup. Lubi zadawać filozoficzne pytania odnośnie testów i szukać na nie odpowiedzi.
W wolnym czasie lubi jeździć na festiwale muzyczne i oglądać Przyjaciół.

maciejZaborowskiMaciej Zaborowski

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, wydziału Cybernetyki na kierunku Informatyka. Certyfikowany tester ISTQB – Advanced Level – Test Manager. Kapitan zwycięskiej drużyny TestingCup 2013, Ambasador II, III i IV edycji Mistrzostw. Zawodowo, na co dzień zajmuje się kontrolą i zapewnianiem jakości w firmie świadczącej usługi doradcze. Posiada kilkuletnie doświadczenie w testowaniu małych jak również dużych/złożonych systemów. Uczestniczył w licznych projektach rekrutacyjnych, gdzie zajmował się wyszukiwaniem, selekcją i dostarczaniem konsultantów ds. testowania oprogramowania. Prywatnie, entuzjasta nowych technologii, otwarty na innych ludzi i nowe kontakty.

lukaszGaluszkaŁukasz Gałuszka

Tester i kierownik testów z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Pracuje w firmie zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania dla firm dostarczających rozwiązania operatorom sieci telekomunikacyjnych. Testował aplikacje komputerowe, elementy sieci telekomunikacyjnych, a czasami cierpliwość programistów. Akredytowany trener ISTQB poziomu podstawowego. Wolontariusz i członek komisji sędziowskiej. W ekipie TestingCup od I edycji.

Dariusz OlszewskiDariusz Olszewski

Jedyną słuszną dla siebie ścieżkę kariery wybrał w 2007 roku i nie wyobraża sobie pracy, nie związanej z zabezpieczeniem jakości. Związany przez większość swojej przygody z testowaniem, z urządzeniami mobilnymi i innymi rzeczami, które można na siebie włożyć. Prywatnie fan fotografii, jedzenia i sportu od snookera, przez bieganie, curling po Formułę 1. Kiedyś zawodnik TestingCup, od III edycji wspiera nas jako Wolontariusz.

Michał ZacharukMichał Zacharuk

Członek ekipy TestingCup od samego początku przygotowań do pierwszej edycji wydarzenia. Bez dwóch zdań najbardziej doświadczony tester manualny i automatyczny w swojej kategorii wiekowej. Realizuje projekty głównie w sektorze bankowym, a sznyty testerskie zdobywał w testerzy.pl. W wolnych chwilach zmienia się w Wiedźmina, a latem jeździ na wszystkie festiwale muzyczne.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *