Podsumowanie ankiet

Czas na kolejne podsumowanie.!

Jak co roku, prosiliśmy Was o wypełnienie ankiet i ocenę TestingCup.

Oto wyniki.

tc15_infografika

 

Najbardziej podzielone zdania mieliście na temat zmiany formuły zawodów i podziału na dwie rundy. Większość z Was doceniło sposób organizacji pierwszej rundy zwracając uwagę na to, że daje równe szanse, a automatyczny sposób oceny pozwala na szybkie i sprawiedliwe wyniki przy tak dużej liczbie uczestników. Podobał się też pomysł z zadaniami. Pojawiły się opinie, że formuła zawodów nie była daleka od codziennej pracy testera pracującego w Agile/Scrumie/iteracjach oraz pokazała potencjał jaki daje praca w zespole. Inni zwrócili uwagę, że przez podział na dwie rundy zbyt szybko skończyła się zabawa dla dużej części uczestników, a co za tym idzie wpłynęło to negatywnie na ich nastrój podczas dalszej części imprezy. Mieliście mieszane odczucia na temat tablicy pokazującej wyniki pierwszej rundy – jednych rozpraszała, dla innych śledzenie wyników było emocjonujące i dodawało dreszczyku rywalizacji.

Nieco kontrowersji wzbudził też sam Mr Buggy. Część z Was stwierdziło, że o ile świetnie sprawdził się w eliminacjach, był zbyt mało skomplikowany na finał. Nie wszystkie zaszyte w aplikacji defekty spotkały się z Waszą przychylnością.

Doceniliście także tegoroczną lokalizację Mistrzostw, zwróciliście jednak uwagę, że sale konferencyjne były od siebie zbyt daleko. Wynikało to z możliwości jakie oferował nam Stadion Wrocław. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że poruszanie się pomiędzy piętrami mogło być uciążliwe, w szczególności po wieczornej imprezie z piwem “Testerskie” :).

Dziękujemy za wszystkie Wasze komplementy w kierunku wspaniałych Wolontariuszy TestingCup. Cieszymy się, że doceniliście ich uśmiech, życzliwość i zaangażowanie.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że w ankietach przeważały głosy pełne aprobaty i że TestingCup 2015 zostało przez Was tak wysoko ocenione. Cieszymy się, że dla tylu z Was udział w imprezie był tak pozytywnym doświadczeniem. Jest to dla nas ogromna dawka energii i zachęta do dalszej pracy. Dziękujemy za wszystkie uwagi, komentarze, sugestie. Obiecujemy, że wszystkie weźmiemy pod uwagę.

87% z Was zadeklarowało, że za rok chciałoby uczestniczyć w TestingCup. Dzięki temu mamy już pewność, że IV edycja Mistrzostw po prostu musi się odbyć! Do zobaczenia za rok!