Podsumowanie ankiet

Dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami swoją opinią na temat II edycji Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2014 wypełniając ankietę.

Wasze pozytywne komentarze dodają nam skrzydeł i motywują do dalszej pracy, a krytyczne uwagi są cennymi wskazówkami co możemy poprawić podczas TestingCup 2015. Za wszystkie dziękujemy!

Oto podsumowanie wyników ankiet:

tc14_infografika

 

6 komentarzy

 1. A dowiemy się co najbardziej chwaliliśmy i jakich zmian oczekujemy w stosunku do następnej edycji?
  I jeszcze jedna, ważniejsza informacja – kiedy będzie lista defektów, czy będzie wzorowy raport? Czy jest możliwość otrzymania raportu wraz z otrzymaną punktacją?

  1. Komentarzy jest wiele, trudno by było zacytować wszystkie – ankiet jest całkiem sporo :), postaramy się je w najbliższym czasie podsumować i takie podsumowanie opublikować

   W przyszłym tygodniu natomiast opublikujemy najlepsze naszym zdaniem raporty, a także defekty i sugestie jakie uznaliśmy.

   Zgodnie z pkt. 8.7 z przyczyn organizacyjnych nie ma możliwości wglądu do punktacji dotyczącej poszczególnych defektów i raportów testów zgłoszonych przez drużynę lub osobę indywidualną.

   Pozdrawiamy!

 2. Chciałbym się dowiedzieć, czy będzie udostępniony dokument z specyfikacją?

 3. co to znaczy „jako testarena”?? Czyli program i dokumentacja to właśnie Mr Buggy? 😉

  1. Tak, na stronie http://mrbuggy.pl/ znajduje się zarówno Mr Buggy 1 jak i Mr Buggy 2, łącznie ze specyfikacją, listą defektów i sugestii, przykładowymi raportami. Pozdrawiamy! 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.