SII SPONSOREM GŁÓWNYM TESTINGCUP 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sponsorem głównym TestingCup 2017 został lider usług IT i inżynierii w Polsce, firma Sii.

Sii funkcjonuje na rynku polskim już ponad 11 lat i zatrudnia blisko 3 tysiące pracowników w oddziałach znajdujących się w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach, Łodzi oraz Poznaniu. Warto zaznaczyć, że Sii jest jednym z najważniejszych pracodawców na Pomorzu, a Gdański oddział firmy, zatrudnia obecnie ponad 700 osób.

W portfolio firmy znajdują się projekty zrealizowane dla wiodących polskich i zagranicznych firm z sektorów: bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu. Wśród nich znajdziemy takie marki jak Roche, Hewlett-Packard, Bombardier, ThyssenKrupp, mBank czy Ferratum.

Firma Sii jest bardzo mocno zaangażowana w szeroko pojęte usługi testowe. Posiadamy największe w Polsce Centrum Testów, zrzeszające najlepszych specjalistów w branży. Jedną z naszych najważniejszych misji jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, bierzemy udział w inicjatywach, w których Ci najlepsi, najbardziej kreatywni, mogą się wykazać i rozwijać, dlatego też zdecydowaliśmy się uczestniczyć w TestingCup 2017 jako sponsor. Ponadto organizujemy własne przedsięwzięcia. Przykładem może być konferencja GET.NET oraz konkurs programistyczny Let’s Code.” – mówi Marcin Laksander, Testing Competency Center Manager.

Wspomniane Centrum Testów zajmuje się kompleksową obsługą testerską i może pochwalić się setkami przeprowadzonych projektów. Aktualnie pracuje w nim ponad 600 specjalistów zajmujących się testami aplikacji mobilnych, webowych, embedded, bezpieczeństwa, wydajnościowymi,  automatyzacją testów oraz audytem procesu testowego.

Centrum Testów to tylko jeden z elementów szerokiej działalności Sii. Firma realizuje wiele projektów związanych m.in. z tworzeniem aplikacji mobilnych, rozwiązaniami z dziedziny inżynierii elektrycznej i mechanicznej, automatyzacją procesów biznesowych czy kompleksowymi usługami z zakresu infrastruktury IT.

Więcej informacji o działalności firmy znajdziecie na stronie Sii, a podczas TestingCup 2017 przedstawiciele Sii z przyjemnością odpowiedzą na nurtujące was pytania.