Ujawniamy kolejnych prelegentów TestingCup 2014

Harmonogram konferencji TestingCup 2014 został uzupełniony o kolejne prezentacje.

Jest na niezwykle miło poinformować, że jednym z prelegentów tegorocznych Mistrzostw będzie Piotr Fuglewicz – informatyk z wieloletnim dorobkiem i działacz społeczny, odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi za wkład w rozwój informatyki w Polsce.
Pan Piotr w swojej prezentacji przedstawi pradzieje polskiej informatyki od końca XVIII wieku poczynając, rozwój polskiego przemysłu IT na przełomie minionego i bieżącego stulecia, a także – na przykładzie narodzin obowiązującego paradygmatu stosowania komputerów – jak niewielkie znaczenie ma jakość w podejmowaniu strategicznych decyzji w branży IT.

Do grona prelegentów TestingCup dołączył także Aleksander Lipski – doświadczony tester, współzałożyciel poznańskiej grupy pasjonatów testowania PTaQ. Uczestnicy Mistrzostw będą mogli wysłuchać jego prezentacji “Easy to learn, hard to master czyli 6 rzeczy, których Mr.Buggy nie chce żebyś wiedział o testowaniu.”

Cieszymy się, że wśród naszych prelegentów znalazł się też doświadczony programista – Jacek Kiljański. Jacek bazując na swoich własnych obserwacjach opowie Wam o oczekiwaniach programistów wobec testerów oraz podpowie jak usprawnić ich współpracę. A wszystko to po to, by Wasze zdolności w przyszłych projektach mogły być jeszcze lepiej wykorzystywane.

Chcesz wziąć udział w konferencji i uczestniczyć w Mistrzostwach w charakterze widza? Mamy jeszcze wolne miejsca i zapraszamy do rejestracji: http://testingcup.pl/rejestracja/.

Pełny harmonogram 2 dni Mistrzostw znajdziecie tutaj.