Volvo Group IT Platynowym Sponsorem TestingCup 2017!

Z radością informujemy, że już kolejny rok z rzędu wspiera nas Volvo Group IT, tym razem w roli PLATYNOWEGO Sponsora TestingCup. Dziękujemy! A wszystkich uczestników TestingCup zapraszamy do spotkania z przedstawicielami Volvo Group IT w Gdańsku.


Volvo Group IT w Polsce to Globalne Centrum Usług Informatycznych w ramach Grupy Volvo.
Jedno z pierwszych światowych centrów kompetencyjnych IT w kraju, które wciąż dynamicznie się rozwija.
Realizujemy kompleksową obsługę IT dla wszystkich spółek koncernu m.in. Volvo Trucks, Volvo Buses, Renault Trucks – rozwijając i utrzymując ponad 4 000 aplikacji w wielu technologiach np. Microsoft.Net, Java, SAP, IBM iSeries, Mainframe.
Przez lata zbudowaliśmy silny zespół ekspertów IT z zakresu architektury systemów IT, analizy biznesowej, programowania aplikacji, zarządzania testami czy też projektami.
Wyróżnia nas atmosfera pracy oraz wiedza i doświadczenie pracowników. Stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy, oferując uczestnictwo w programach szkoleniowych i mentoringowych, projektach międzynarodowych oraz inspirujących inicjatywach dzielenia się wiedzą takich, jak Hackathon, Coding Dojo itp. Wspieramy pasje i aktywność sportową, angażujemy się w szereg inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych m.in. w wolontariat pracowniczy, honorowe krwiodawstwo, szkolenia z pierwszej pomocy.
Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza firma to doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego i osobistego specjalistów IT.
Więcej informacji na stronie http://www.volvogroup.pl/kariera.