BYOTC na TestingCup 2014

Uczestniku TestingCup 2014! Masz problem związany z testowaniem i nie wiesz jak go ‘ugryźć’?
Zgłoś się do nas! Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

BYOTC – Bring Your Own Testing Case to trzy sesje burzy mózgów podczas, których będziemy rozwiązywać problemy Uczestników TestingCup z obszaru testowania oprogramowywania. Odbędą się 3 czerwca w strefie konkursów, dyskusji, zadań testerskich, rozmów z prelegentami.

Niejednokrotnie zdarza się, że problemy jakie napotykamy w trakcie codziennej pracy zostały już wcześniej zidentyfikowane i rozwiązane przez inne osoby.

BYOTC daje możliwość dotarcia do szerszego grona doświadczonych specjalistów i co najważniejsze umożliwia wspólne rozwiązywanie problemów, wymianę doświadczeń i dzielenie się wiedzą.

Jeśli napotkałeś na swojej drodze showstoppera i nie wiesz jak się z nim uporać to zgłoś swój problem i przyjdź na BYOTC! Wspólnie pomożemy odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.

Główne cele BYOTC:
– rozwiązywanie problemów z którymi mamy do czynienia podczas codziennej pracy,
– wymiana doświadczeń i dzielenie się wiedzą,
– integrowanie społeczności testerskiej,
– umożliwienie nawiązania kontaktów.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Wypełnij krótką ankietę: https://docs.google.com/forms/d/1ltsb479kl1qcU3IwlftnLN0SJ2kCQtCN2HiPQcoBW30/viewform?c=0&w=1. Spośród puli zgłoszonych problemów wybierzemy trzy, które zostaną przedstawione podczas sesji BYOTC na TestingCup 2014.