Harmonogram Mistrzostw

Do Mistrzostw coraz bliżej, a my opublikowaliśmy właśnie harmonogram wydarzenia. Ostatnie szczegóły zostaną ujawnione na początku maja.

Jedno jest pewne – będzie się działo! Pierwszego dnia, oprócz samych zawodów na uczestników czekają trzy prelekcje. Jeden z dwóch keynote speakerów – James Lyndsay wystąpi z interaktywną prezentacją „Searching for Surprises”, Radek Smilgin opowie o idei TestingCup i historii Mr Buggy’ego. Na koniec dnia przygotowaliśmy dla Was niespodziankę w postaci gościa specjalnego, który, choć z testowaniem za wiele nie ma wspólnego, jego przeżycia z pewnością zainteresują i zainspirują wszystkich obecnych.

Program drugiego dnia konferencji podzielony jest na 3 tracki. Jako pierwszy wystąpi Paul Gerrard – drugi keynote Mistrzostw. Następnie prezentacje odbywać się będą równolegle w dwóch salach. Wśród omawianych tematów znajdą się różne aspekty testowania i pracy testera; posłuchamy o testowaniu użyteczności, wydajności, bezpieczeństwa, o epickich awariach oprogramowania, i nie tylko. W trzeciej sali zaaranżowana zostanie strefa konkursów, zadań testerskich, moderowanych dyskusji i nieformalnych rozmów z prelegentami.

Wciąż można jeszcze zgłosić swój udział w konferencji, rejestrując się tutaj: http://testingcup.pl/rejestracja/. Koszt uczestnictwa w dwóch dniach to 500 PLN.

Partnerem merytorycznym Mistrzostw odpowiedzialnym za program konferencji są testerzy.pl.

Bezpośrednio po Mistrzostwach zapraszamy na warsztaty Paula Gerrarda.  4 czerwca będzie to Test Strategy in a Day, 5 czerwca Building Better Software with Business Stories. Koszt uczestnictwa w każdym z warsztatów to 850 PLN netto. Więcej informacji na temat Paula i jego warsztatów znajdziecie tutaj: http://testerzy.pl/wiesci-ze-swiata-testerow/warsztaty-z-paulem-gerrardem-w-warszawie.