Call for Mr Buggy!

W pierwszej edycji TestingCup zawodnicy zmierzyli się z aplikacją desktopową Mr Buggy stworzoną specjalnie na okazję Mistrzostw.
Mr Buggy zapowiedział swój powrót w 2014 i Wy możecie mu w tym pomóc!

Poszukujemy firmy, która chciałaby, aby jej produkt przeszedł najtrudniejszy test – test najlepszych testerów w Polsce.  To Wasza aplikacja może być aplikacją testowaną podczas kolejnych Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania.

Szukamy aplikacji webowych lub oprogramowania wbudowanego (sprzętowego), które pomoże wyłonić najlepszych testerów drugiej edycji Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania.

Co zyskuje twórca nowego Mr Buggy’ego?

  • Aplikacja zostanie dokładnie przetestowana przez testerów mających jeden cel – zrobić to jak najlepiej i wygrać.
  • Zeszłoroczna edycja udowodniła wysoki poziom zawodników startujących w Mistrzostwach, spodziewamy się, że w kolejnej edycji poprzeczka zawiśnie jeszcze wyżej.
  • Aplikacja zostanie zaprezentowana na jedynej takiej imprezie w polskim świecie IT, skupiającej wokół siebie testerów, programistów, developerów, managerów, rekruterów i nie tylko.

Od aplikacji wymagamy bardzo wiele:

·         Musi to być produkt, który stanie się wartościowym wyzwaniem dla testerów oprogramowania. Rozważymy każdą propozycję, ale zdefiniowane kryteria dopuszczenia do testów są wyśrubowane.

·         Dostawca aplikacji będzie musiał zapewnić środowisko do przeprowadzenie testów.

·         Autorzy muszą zagwarantować, że aplikacja przed prezentacją nie była opublikowana i nikt biorący udział w Mistrzostwach nie mógł się z nią wcześniej zapoznać.

·         Aplikacja musi pochodzić z obszarów uważanych ogólnie za znane, gdzie do jej posługiwaniem się nie jest wymagana szczególna wiedza domenowa.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na: testingcup@testingcup.pl.