David Burns głównym Mówcą TestingCup 2015

Czas ogłosić naszego kolejnego po Gojko gościa specjalnego – jest nim David Burns, na co dzień kierownik techniczny w Mozilli pełniący kluczową rolę przy projekcie Selenium, wielu znany jako autor bloga http://www.theautomatedtester.co.uk/.

David jest także twórcą specyfikacji W3C WebDriver i kieruje jej implementacją w Firefoxie. Jest również autorem książek o Selenium.

Zaprosiliśmy Davida w odpowiedzi na Wasze sugestie w ankietach, w których nie tylko padło jego nazwisko, ale pokazaliście zainteresowanie tematem automatyzacji testowania oraz środowiskiem open source.

David Burns wystąpi na TestingCup 2015 w podwójnej roli – głównego mówcy i prowadzącego warsztaty.

13 maja, uczestnicy konferencji towarzyszącej Mistrzostwom będą mieć szansę wysłuchać jego prezentacji „A Selenium Carol”, w której David opowie o historii i przyszłości Selenium. Będzie to wyjątkowa okazja wysłuchania relacji „z pierwszej ręki”. David opowie o trudnościach, jakie napotkał projekt, pokaże w jaki sposób ewoluował, by na końcu wskazać wspaniałą przyszłość Selenium i kierunek w którym zmierza.

Natomiast 11 maja Ci bardziej zaznajomieni z tematyką automatyzacji będą mieli okazję uczestnictwa w całodniowym warsztacie poświęconym Selenium. Wkrótce opublikujemy agendę warsztatu oraz informacje na temat warunków uczestnictwa.