Gość specjalny Mistrzostw

Przez długi czas ukrywaliśmy tożsamość prelegenta niezwiązanego z testowaniem oprogramowania, którego zaprosiliśmy do wystąpienia podczas TestingCup 2014. Czas ujawnić, kogo posłuchamy na zakończenie drugiego dnia Mistrzostw.

Chcieliśmy zaprosić osobę, która zainspiruje Was swoimi dokonaniami na polu zupełnie niezwiązanym z testowaniem oprogramowania, która opowie Wam o swoich doświadczeniach w warunkach ekstremalnych – takich, których większości z nas trudno sobie nawet wyobrazić.

Naszym gościem będzie Agnieszka Bielecka –  podróżniczka i uczestniczka wypraw wysokogórskich. Agnieszka była kierownikiem bazy podczas zimowej wyprawy na Gasherbrum I – ośmiotysięcznika, którego pierwszym zimowym zdobywcą był jej brat – Adam.

Agnieszka opowie nam jak na takiej wyprawie wygląda funkcjonowanie bazy, zarządzanie pracownikami i zapasami, relacje satelitarne i kontakt z krajem oraz jak w tak ekstremalnych warunkach istotna jest praca w zespole. Agnieszka ma na swoim koncie też inne dokonania – wspinała się w Alpach, Tatrach, Kaukazie, Alasce i Himalajach. Jest też fotografem, przewodnikiem turystycznym i autorką artykułów podróżniczych. Jej druga pasja to żeglarstwo – 8 metrowym jachtem przepłynęła Atlantyk. Porozumiewa się w języku hindi.

Czekamy z niecierpliwością na opowieści o jej wyjątkowych przeżyciach i doświadczeniach!