Informacje organizacyjne

TestingCup zbliża się dużymi krokami, mamy więc dla Was garść informacji organizacyjnych.

DZIEŃ 1, poniedziałek, 23 maja.

  • ZAWODNICY

Rejestracja zawodników odbywa się w godzinach 9:00-10:00 w recepcji TestingCup (wejście do MCK od strony ul. Olimpijskiej). Podczas rejestracji prosimy o okazanie dowodu tożsamości. Otrzymacie od nas identyfikator, pakiet uczestnika TestingCup i co ważne opaski uprawniające Was do skorzystania z lunchu – pamiętajcie aby założyć je na rękę i uważajcie, aby ich nie zgubić.

Po dokonaniu rejestracji będziecie mogli zająć miejsca w sali wielofunkcyjnej i przygotować się do zawodów. Każda drużyna i zawodnik mają z góry wyznaczone miejsca, nasi Wolontariusze pomogą Wam je znaleźć.

Zawody rozpoczynamy punktualnie o godzinie 10:30. Oczekując na rozpoczęcie zawodów możecie odwiedzić stoiska naszych partnerów czy napić się pysznej kawy.

Po zakończeniu 2 rundy zapraszamy na lunch do Strefy Gastro na parkingu wewnętrznym MCK o godzinie 13:45. Następnie zapraszamy na prezentację Przemka Wójcika o godzinie 15:30.

  • UCZESTNICY (nie biorący udziału w zawodach)

Rejestrujecie się także na recepcji TestingCup (wejście do MCK od strony ul. Olimpijskiej). Rejestracji możecie dokonać przez cały dzień począwszy od godziny 9:00. Podczas rejestracji prosimy o okazanie dowodu tożsamości. Otrzymacie od nas identyfikator, pakiet uczestnika TestingCup oraz opaski uprawniające do skorzystania z lunchu. Opaskę prosimy założyć na rękę. Uważajcie, aby jej nie zgubić.

Z lunchu możecie skorzystać od godziny 12:30 w Strefie Gastro na parkingu wewnętrznym MCK.

Pierwszego dnia imprezy zapraszamy Was do obserwacji zawodów, uczestnictwa w prezentacji naszego gościa specjalnego Przemka Wójcika, obejrzenia eksponatów wystawy retro gier MHIK oraz odwiedzenia stoisk naszych sponsorów i wystawców.

 

AFTER PARTY

Drzwi klubu “Endorfina” otwieramy dla Was o godzinie 19:00. Na wejściu należy okazać dowód tożsamości oraz odebrać kupony do wykorzystania w barze oraz opaskę.

Uwaga: impreza ma charakter zamknięty i mogą w niej uczestniczyć tylko uczestnicy TestingCup (zawodnicy i uczestnicy konferencji).

 

DZIEŃ 2, wtorek, 24 maja.

  • KONFERENCJA

Uwaga: drugiego dnia prosimy kierować się do wejścia od strony Spodka. Recepcja znajdować się będzie przy wejściu do sal konferencyjnych.

Pierwsze wykłady rozpoczynamy o godzinie 9:00. Osoby, które nie zarejestrowały się poprzedniego dnia prosimy o rejestrację na recepcji od godziny 8:30. Otrzymacie od nas identyfikator, pakiet uczestnika TestingCup i co ważne opaski uprawniające Was do skorzystania z lunchu – opaskę załóżcie na rękę i uważajcie, aby jej nie zgubić. Osoby, które zarejestrowały się już pierwszego dnia prosimy o zabranie ze sobą identyfikatorów oraz odbiór opasek na lunch na dzień 2 na recepcji.

Lunch zaplanowany jest w godzinach 13:00-14:00 w tym samym miejscu co pierwszego dnia, na parkingu wewnętrznym MCK.

  • ROZDANIE NAGRÓD

Ogłoszenie wyników oraz uroczyste rozdanie nagród zaplanowane jest na godzinę 17:30 w głównej sali konferencyjnej. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników TestingCup, również te osoby, które nie wykupiły wejściówki na konferencję drugiego dnia.

Pełna agenda wydarzenia znajduje się tutaj: http://testingcup.pl/agenda-2016/

Mapę MCK na dzień pierwszy i drugi znajdziecie tu: http://testingcup.pl/mapa-mck/.

Darmowe aplikacje mobilne: http://testingcup.pl/aplikacja-mobilna/.

Do zobaczenia! 🙂