Podsumowanie konferencji

Tym razem czas na podsumowanie części konferencyjnej TestingCup 2017. Które prezentacje i warsztaty najbardziej przypadły do gustu ankietowanym uczestnikom?

infografika_tc2017_p2

infografika_tc2017_p3

infografika_tc2017_p4 (002)

Wszystkie wymienione w infografikach wykłady otrzymały średnią ocenę powyżej 4 (w skali 1-5 gdzie 5 to excellent). Najwyżej ocenionymi prezentacjami tegorocznej edycji były prezentacje Bena Simo oraz Dany Aonofriesei ze średnią oceną 4,5. Wszystkie warsztaty TestingCup 2017 zostały ocenione bardzo wysoko, a ich średnia ocena wynosiła powyżej 4,4. GRATULACJE!

Dziękujemy wszystkim prelegentom TestingCup 2017 za ich udział w konferencji, podzielenie się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podziękowania należą się także Komisji Programowej pod wodzą Zegera Van Hese – Alkowi Lipskiemu i Maciejowi Chmielarzowi. Dzięki ich pracy mieliśmy okazję gościć fantastycznych polskich prelegentów, a także, po raz pierwszy w historii polskich konferencji testerskich wysłuchać tylu znakomitych wykładów w języku angielskim i wziąć udział w warsztatach, które do tej pory były zarezerwowane dla zagranicznych wydarzeń.

Przypominamy, że wszystkie prezentacje tegorocznej konferencji zostaną opublikowane na kanale YouTube testerzy.pl, a większość z nich możecie zobaczyć już teraz. Zapraszamy i polecamy!