Agile & Automation Days z Automated TestingCup!

Znamy już prawie wszystkich prelegentów Agile & Automation Days oraz pierwszą odsłonę harmonogramu konferencji.

Choć to dopiero pierwsza edycja wydarzenia, zapowiada się wyjątkowo interesująco.

Nowe wydarzenie na testerską jesień, które odbędzie się w Krakowie 16-17 listopada, oferuje swoim uczestnikom silną dawkę praktycznej wiedzy w formie wykładów i warsztatów, a wszystko to w wykonaniu polskich i zagranicznych ekspertów.

Podczas Agile & Automation Days do Krakowa zawitają tak wybitni specjaliści jak Janet Gregory czy Alan Richardson, dotychczas spotykani jedynie na największych zachodnioeuropejskich konferencjach. Oboje nie tylko wystąpią z wykładem 16 listopada, ale i poprowadzą towarzyszące konferencji warsztaty 17 listopada. Po tym jak ciepło przyjęto Gojko Adzica podczas TestingCup 2015, organizatorzy postanowili ponownie zaprosić go do Polski. Dzięki temu 17-18 listopada będzie możliwość wzięcia udziału w wydłużonej wersji jego warsztatów poświęconych „Specification by Example”, na które dla wielu w czerwcu zabrakło miejsc.

Zgodnie z obietnicą organizatorów wszystkie prelekcje są premierowe, t.zn. nie były prezentowane wcześniej na żadnej innej konferencji. Nie będzie więc można powiedzieć, że to „odgrzewany kotlet”, albo że „to już grali”. Wszystkie też mają charakter praktyczny. Wśród tematów zarówno automatyzacja w testowaniu charakterystyk – testach bezpieczeństwa (Mateusz Olejarka) i w testowaniu wydajności (Tomasz Bonior). Nie obędzie się bez tematów mocno technicznych, jak Testowanie API wsparte przez Spray.io Łukasz Jasińskiego.  Wiktor Żołnowski, mówca znany z wielu wystąpień, przygotował na okazję Agile & Automation Days intrygujący temat „Cynefin – czyli co automatyzować, co testować manualnie, a co wrzucić na produkcję bez testów?”, a podejście DevOps pokaże Sebastian Myszak. O automatyzacji w Agile opowie Łukasz Krupa.

Co więcej, chętni w ramach wejściówki na konferencję, będą mogli wziąć udział w praktycznych 3 godzinnych warsztatach, m.in. Jacka Okrojka „Jak to zrobić w Java Script”. Szczegóły pozostałych mini warsztatów Organizatorzy opublikują do 10 września. Po opublikowaniu agendy wszystkich mini warsztatów każdy z zarejestrowanych uczestników konferencji będzie mógł zarezerwować sobie na nich miejsce. Obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

A na deser niespodzianka, prawdziwa gratka dla fanów TestingCup i automatyzacji. Uczestnicy konferencji będą mogli sprawdzić się w mini zawodach „Automated TestingCup”. Za organizację zawodów odpowiadają organizatorzy TestingCup wspierani przez firmę PGS Software. Będą emocje znane z Mistrzostw Polski w Testowaniu, ale dla odmiany nie w testowaniu manualnym, a automatycznym. Będzie również tytuł najlepszej drużyny automatyków testów. Więcej informacji na ten temat już niebawem.

Aby dowiedzieć się więcej na temat mówców i agendy Agile & Automation Days zajrzyjcie na stronę konferencji: http://aadays.pl/events/.

Polecamy i zapraszamy do rezerwacji miejsc, do 15 października obowiązują promocyjne ceny wejściówek http://rejestracja.aadays.pl/zapisz_uczestnika.  Ilość miejsc na konferencji i warsztatach towarzyszących jest ograniczona.