Zapraszamy na Agile & Automation Days!

16-17 listopada w Krakowie odbędzie się I edycja Agile & Automation Days.

To nowe wydarzenie w kalendarzu praktyków testowania.

Jak sama nazwa wskazuje, będą to konferencja i warsztaty poświęcone tematyce Agile i automatyzacji. Organizując Agile & Automation Days korzystamy z doświadczeń zdobytych podczas trzech edycji TestingCup. Wśród ankiet wypełnionych przez uczestników ostatniej edycji pojawiło się sporo sugestii, że interesują Was tematy z obszarów Agile i automatyzacji. Ponieważ formuła konferencji organizowanej przy okazji Mistrzostw jest dosyć zamknięta, oczekiwania przenoszone zostają na nowe, dedykowane tym obszarom wydarzenie.

Dodatkowo, postanowiliśmy wykorzystać, że w tym samym czasie w Europie odbywają się konferencje EuroSTAR i Agile Testing Days. Prelegenci występujący na tych konferencjach przyjadą do Polski, ale dostępni będą za rozsądniejszą cenę niż ma to miejsce w przypadku zachodnioeuropejskich wydarzeń.

Zatem Agile & Automation Days to wyjątkowi zagraniczni goście. Już dziś wiemy, że Kraków odwiedzą wybitni eksperci, których można spotkać na najlepszych światowych konferencjach. Będą to: Janet Gregory – wraz z Lisą Crispin współautorka kultowej książki “Agile Testing: A Practical Guide for Testers and Agile Teams, Alan Richardson –  ekspert testowania technicznego szerzej znany jako “Evil Tester”, autor książki „Java for testers” oraz „Selenium Simplified”, a także goszczący już w tym roku i gorąco przyjęty podczas TestingCup – Gojko Adzic. Każdy z nich poprawadzi też towarzyszące konferencji, całodniowe warsztaty.

Konferencja przygotowana jest z założeniem praktycznego wymiaru, zarówno jeśli chodzi o same prezentacje, jak i towarzyszące im panele dyskusyjne. Uczestnicy konferencji będą też mieć możliwość wzięcia udziału w wybranych mini warsztatach. Prelegentom stawiamy twarde warunki. Zgłoszone tematy nie mogą być wcześniej prezentowane w Polsce. Agile & Automation Days ma być interaktywnym doświadczeniem, które pozwoli uczestnikom spojrzeć na tematykę Agile i automatyzacji pod wieloma względami i na praktycznych przykładach.

Szczegółowa agenda konferencji pojawi się już wkrótce, tymczasem ruszyło Call for Papers i serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji. Dokładne informacje na ten temat znajdują się tutaj: http://aadays.pl/call-for-papers/.

Już teraz można zarezerwować sobie miejsce zarówno na konferencji, jak i warsztatach towarzyszących prowadzonych przez Janet Gregory, Alana Richardsona i Gojko Adzica. Ilość miejsc jest ograniczona. Cennik wejściówek znajdziecie na stronie wydarzenia: http://aadays.pl/cennik/.

Zapraszamy do jesiennego Krakowa!

Więcej na http://aadays.pl/.