Rusza rejestracja na TestingCup 2014!

1 lutego czyli już jutro otwieramy rejestrację uczestników II edycji Mistrzostw Polski w testowaniu oprogramowania.TestingCup zmienia się dla Was i dzięki Wam. Nasze doświadczenia i Wasze opinie mają bezpośredni wpływ na to, co wydarzy się podczas II edycji wydarzenia 2 i 3 czerwca na Stadionie Narodowym.

TestingCup 2014 to już nie tylko zawody, ale też konferencja testerska.

Tym razem impreza trwać będzie nie jeden a całe dwa dni, podczas których będziecie mogli uczestniczyć w kilkunastu prelekcjach, w dwóch salach konferencyjnych jednocześnie. Zaprosiliśmy bardzo ciekawych Mówców – polskich i zagranicznych. Tematem prezentacji będzie testowanie użyteczności, funkcjonalne, bezpieczeństwa i nie tylko. Bardziej szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany już wkrótce.

Będzie też okazja do wymiany doświadczeń oraz uczestnictwa w panelach dyskusyjnych z prelegentami, partnerami oraz innymi uczestnikami Mistrzostw w specjalnie zaaranżowanej strefie integracyjnej.

Dwa dni Mistrzostw pozwolą też na koniec imprezy przedstawić Wam pełne wyniki.

W tym roku oferujemy Wam dużo więcej.

Koszt uczestnictwa w dwudniowym wydarzeniu dla zawodnika indywidualnego oraz uczestnika konferencji  to 500 PLN brutto. Koszt uczestnictwa drużyny to 1500 PLN brutto.

W ramach tej kwoty otrzymujecie:

   • udział w Mistrzostwach (w przypadku zawodników),
   • możliwość obserwacji przebiegu Mistrzostw (w przypadku uczestników konferencji),
   • udział w prelekcjach i wykładach,
   • możliwość przebywania w strefie integracyjnej,
   • catering podczas trwania Mistrzostw,
   • zwiedzanie Stadionu Narodowego z przewodnikiem.

Powrót Mr Buggy.

Postrach testerów I edycji powróci w zupełnie nowej odsłonie. Będzie to przeciwnik trudniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Ale i nagrody dla najlepszych będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Bądźcie gotowi!

Zapisy zawodników indywidualnych i drużyn.

Podczas I edycji testowało nieco ponad 100 testerów, w tym roku mamy miejsce dla 200!

Nie obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy” – zapisy trwać będą do końca lutego. Formularze zgłoszeniowe będą dostępne na naszej stronie 1 lutego.

Jeśli pretendentów do tytułu najlepszego testera II edycji TestingCup będzie więcej niż 200, ogłosimy kwalifikacje. Uczestnicy Mistrzostw o kwalifikacjach dowiedzą się pod koniec lutego.

Zapisy uczestników konferencji.

W tym wypadku obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, nie zwlekaj, już jutro na naszej stronie dostępny będzie formularz zgłoszeniowy. Z uczestnikami konferencji skontaktujemy się w ciągu 24h od momentu zapisania się na konferencję.

Zapoznaj się z Regulaminem TestingCup 2014!

Bez względu na to czy chcesz być zawodnikiem czy uczestnikiem konferencji zanim wypełnisz formularz zgłoszeniowy przeczytaj o zasadach uczestnictwa w Mistrzostwach w Regulaminie.

To nie wszystkie niespodzianki, które dla Was przygotowaliśmy. Bądźcie czujni, śledźcie naszą stronę i profil na Facebooku. Tam na bieżąco pojawiać się będą informacje.

To razem z Wami tworzymy to jedno z najważniejszych testerskich wydarzeń w Polsce, dlatego nie może Was zabraknąć 2-3 czerwca na Stadionie Narodowym!

Masz pytania?

Napisz do nas: testingcup@testingcup.pl

34 comments

 1. no z tą ceną, to żeście zaszaleli, Drodzy Państwo. w zeszłym roku 100/300 za jeden dzień mistrzostw, a teraz 5 razy więcej?!

  1. no tak, poprawka – 50/300, więc dla zawodników indywidualnych mnożnik wynosi x10.
   jeszcze lepiej 🙂

 2. Indywidualnie 500 zł? W 2013 było 50 zł. To literówka, żart, czy chcecie odstraszyć uczestników?
  1500 na drużynę da pewnie firma, która wystawi drużynę. Na indywidualne zmagania raczej testerzy wyłożą z własnej kieszeni – a to o wiele za dużo! …. No chyba, że w cenie jest nocleg w hotelu z 2 na 3 czerwca.

 3. Ilu osobowe mogą być drużyny ? jaka jest pula nagród ? skoro 5 krotnie zwiększyła się suma wpisowego od drużyny i 10 krotnie od uczestnika indywidualnego ? 😉 Moglibyście pełne informacje podać, gdyż nawet nie wiem jak mam ludzi w drużynach poustawiać.

  1. @ Jakub Helbin, drużyna może się składać z 2 lub 3 osób, tak jak to było w zeszłym roku – wszystkie te szczegóły zawarte są w Regulaminie. Zakładamy, że pula nagród ma być dwukrotnie wyższa niż w zeszłym roku.
   Pozdrawiamy!

   1. @Asia: rozumiem pula nagród dwukrotnie wyższa ? ok , drugi dzień na stadionie narodowym ? ok to podnosi koszty, ale żeby odrazu tak drastycznie ? ok moge sie zgodzić z głosem kolegi, który napisał ze to ograniczy ilość drużyn z jednej firmy, ale czy trzeba podnosić tak drastycznie wpisowe dla osób indywidualnych ?

    btw. akurat w tym roku o ile wystartujęyto w drużynie więc nie pytam o kwestię, która mnie osobiscie dotyka, lecz dotknie osób które usłyszały jaki to świetny event i chciałby by w nim wziąść udział ale nie wezmą ze względów finansowych. Z jednej strony mówimy o popularyzacji takich eventów i spotkań testerów w Polsce, z drugiej zamykamy do nich dostęp dla ludzi, którzy sa w stanie ponieść taki wydatek.

 4. Co to oznacza, że będą kwalifikacje? Za nie też trzeba zapłacić? Jeśli ktoś nie przejdzie kwalifikacji traci wpisowe?

  1. Opłatę za uczestnictwo wnosi się dopiero po zakwalifikowaniu do Mistrzostw. Kwalifikacje odbędą się jeśli liczba chętnych do uczestnictwa w zawodach przekroczy 200 osób. Poinformujemy o tym pod koniec lutego. Opisuje to szczegółowo pkt 2 Regulaminu: http://testingcup.pl/regulamin/.
   Pozdrawiamy!
   TestingCup Team

 5. Cena za drużynę wreszcie została urealniona, nie będzie takich patologii, jak w zeszłym roku — firmy wystawiające po 5 drużyn.

  1. Już widzę setki walących drzwiami i oknami testerów, którzy chcą zapłacić 500 pln za indywidualny start w evencie 🙂 rozumiem gdyby wzrosło z 50 na 100 pln nop może na 150 ….. ale 500 ?

   1. Prosta kalkulacja: 100 PLN * 200 = 20000 PLN
    Jeśli zorganizujecie imprezę na 200 osób z pulą nagród 40k i weźmiecie za to 20k to pierwszy się zapisuję!

 6. Chciałbym tylko skromnie zauważyć, że w tej cenie można zrobić sobie certyfikat ISTQB. Dziękuję, dobranoc.

  (btw. czyli w tym roku regression zeszłorocznych bugów? niezły pomysł na darmowe QA nowego produktu ;])

  1. W tej cenie można zrobić wiele rzeczy, ale dlaczego certyfikat ISTQB? Jest dużo więcej bardziej pożytecznych celów niż zasilanie konta komercyjnej organizacji, która powie Ci, że jak odpowiesz poprawnie na minimum 26 pytań to jesteś “taki TESTER, WOW…”

 7. Mam jeszcze pytanko o jeden punkt regulaminu dotyczącym punktacji:

  5.8. Maksymalna ilość punktów za raport końcowy wynosi 30 punktów.

  Chodzi o końcowy wynik całego raportu, który w zeszłym roku zwycięska drużyna miała 107 pkt, indywidualnie 77 pkt. ???
  Czy to oznacza, że aplikacja w tym roku będzie miała zaledwie kilka bugów (5 bugów x 7 punktów = 35 pkt) ???

  Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

  1. @Kuman
   W tym roku reguły punktacji zostaną zmienione, aby podwyższyć czytelność, a szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.
   Pozdrawiamy!

Comments are closed.