TestingCup 2017 – informacje organizacyjne

TestingCup 2017 zbliża się dużymi krokami, mamy więc dla Was garść informacji organizacyjnych.

DZIEŃ 1, czwartek, 8 czerwca.

  • ZAWODNICY

Rejestracja zawodników odbywa się w godzinach 8:30-9:30 w recepcji TestingCup. Podczas rejestracji prosimy o okazanie dowodu tożsamości. Otrzymacie od nas identyfikator oraz pakiet uczestnika TestingCup.

Po dokonaniu rejestracji będziecie mogli zająć miejsca w sali Atom Club, podłączyć swoje komputery i przygotować się do zawodów. Każda drużyna i zawodnik mają z góry wyznaczone miejsca, nasi Wolontariusze pomogą Wam je znaleźć.

Zawody rozpoczynamy punktualnie o godzinie 10:00, nie spóźnijcie się. Oczekując na rozpoczęcie zawodów możecie odwiedzić stoiska naszych partnerów, napić się kawy lub herbaty i dodać sobie energii posilając się ciastem. Zawody zakończą się o godzinie 13:00.

Po zakończeniu zawodów zapraszamy na lunch do stadionowej restauracji T29 Restaurant & Sports Pub. Po przerwie na lunch i naładowaniu się nową energią zapraszamy na prezentację naszego gościa specjalnego – Petera Madsena, która rozpocznie się o godz. 14:30.

Następnie o 15:30 w Atom Clubie wszystkich zawodników zapraszamy do ponownego zajęcia miejsc i spotkania z Sędziami oraz omówienia zawodów.

  • UCZESTNICY (nie biorący udziału w zawodach)

Rejestrujecie się także na recepcji TestingCup. Rejestracji możecie dokonać przez cały dzień począwszy od godziny 8:30. Podczas rejestracji prosimy o okazanie dowodu tożsamości. Otrzymacie od nas identyfikator oraz pakiet uczestnika TestingCup.

Od godziny 13:00 możecie skorzystać z lunchu w stadionowej restauracji T29 Restaurant & Sports Pub. Następnie zapraszamy na prezentację naszego gościa specjalnego – Petera Madsena, która rozpocznie się o godz. 14:30.

Pierwszego dnia imprezy zapraszamy Was do obserwacji zawodów, uczestnictwa w inspirującej prezentacji naszego gościa specjalnego Petera Madsena, wzięcia udziału w warsztatach “The quest for the ultimate test story”, w popołudniowym panelu dyskusyjnym, a także do odwiedzenia stoisk naszych sponsorów, którzy przygotowali dla Was sporo atrakcji.

AFTER PARTY

Drzwi sopockiego klubu “Atelier”  otwieramy dla Was o godzinie 19:00. Na wejściu należy okazać dowód tożsamości oraz odebrać kupony do wykorzystania w barze oraz opaskę.

Szczegółowe informacje na temat After Party i dojazdu do klubu znajdziecie ->>tutaj.

Miejcie na uwadze, że około godziny 21:30 planujemy specjalną niespodziankę. 🙂

Uwaga: impreza ma charakter zamknięty i mogą w niej uczestniczyć tylko uczestnicy TestingCup (zawodnicy i uczestnicy konferencji).

 

DZIEŃ 2, piątek, 9 czerwca.

  • KONFERENCJA

Rejestrację uczestników konferencji rozpoczynamy o godz. 8:45.

Osoby, które nie zarejestrowały się poprzedniego dnia prosimy o zgłoszenie się na Recepcję TestingCup i okazanie dowodu tożsamości. Otrzymacie od nas identyfikator oraz pakiet uczestnika TestingCup.

Już zarejestrowanych uczestników prosimy o zabranie ze sobą swoich identyfikatorów.

O 9:15 w Sali Atom Club 1 przywita Was szef programowy konferencji Zeger Van Hese.

Pierwsze wykłady rozpoczynamy punktualnie o godzinie 9:30.

Lunch zaplanowany jest w godzinach 13:00-14:00, podobnie jak to było poprzedniego dnia, w T29 Restaurant & Sports Pub.

  • ROZDANIE NAGRÓD

Ogłoszenie wyników oraz uroczyste rozdanie nagród zaplanowane jest na godzinę 17:30. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników TestingCup, również te osoby, które nie zakupiły wejściówki na konferencję drugiego dnia.

Pełna agenda wydarzenia znajduje się ->> tutaj.

Wskazówki oraz mapkę dojazdu na Stadion Energa Gdańsk znajdziecie ->>tutaj.

Do zobaczenia! 🙂