Zapisy na warsztaty TestingCup 2017

Ruszamy z zapisami na warsztaty, które odbędą się podczas TestingCup 2017.

Każdy uczestnik konferencji TestingCup może wziąć udział w jednych, wybranych przez siebie warsztatach. Udział w warsztatach jest darmowy dla wszystkich osób, które zakupiły wejściówkę na konferencję TestingCup 2017.

Do wyboru:

“The quest for the ultimate Test Story”  które prowadzą Ard Kramer i Beren Van Daele. Warsztaty odbędą się dwa razy, 8 i 9 czerwca. Prosimy pamiętać o wybraniu właściwej daty podczas zapisów.

“How to introduce and mantain DevOps Culture in the QA environment” z Kamilą Gawrońską i Wojtkiem Gawrońskim.* (aktualizacja: limit miejsc wyczerpany)

“Is it a puzzle or is it a mystery” z Rickiem Tracym.

“Laboratorium urządzeń mobilnych” z Piotrkiem Wicherskim i Przemkiem Libudzicem.(aktualizacja: limit miejsc wyczerpany).

Aby zarezerwować dla siebie miejsce na warsztatach należy zalogować się na swoje konto w Strefie Uczestnika, wybrać przy swoim nazwisku “opcje”, zaznaczyć wydarzenie, w którym chce się wziąć udział oraz kliknąć „zapisz”.

Alternatywnie, można napisać do nas maila na adres testingcup@testingcup.pl.

Uwaga: Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

*Warsztaty odbywają się w języku polskim oraz wymagają przyniesienia i wcześniejszego przygotowania własnych komputerów.