Wykaż się inicjatywą i zdobądź wejściówki na konferencję TestingCup 2014.

Wykaż się inicjatywą, zrób coś nowego dla społeczności testerskiej i zdobądź darmowe wejściówki na TestingCup 2014.

Masz pomysł na to, aby zrobić coś dla społeczności testerskiej, przyczynić się do promocji testowania oprogramowania w Polsce, albo promocji polskiego testowania za granicą? A na dodatek potrafisz ten cel zrealizować? Nagrodzimy to! W zamian za Twoją aktywność damy Ci wejściówkę na konferencję TestingCup.

TestingCup w swoich celach ma promowanie testowania oprogramowania i zawodu testera. Robimy co w naszej mocy, ale wiemy, że większymi siłami moglibyśmy dokonać więcej!

Jak to zrobić?

Pomysł

Wymyśl co można zrobić dla testowania i działaj! Zorganizuj spotkanie/prezentację w swoim mieście, na którym opowiesz czym jest testowanie oprogramowania, napisz artykuł, przetłumacz obcojęzyczną publikację i… – możliwości jest wiele i liczymy, że nas zaskoczycie swoją pomysłowością.

Cel działania jest jasny: to ma być Wasz wkład w promocję testowania oprogramowania w Polsce, coś czym możecie podzielić się z innymi testerami, coś co będzie dla nich użyteczne. Co ma zawierać?

  • opis Waszego projektu
  • uzasadnienie dlaczego jest on użyteczny i w jaki sposób wpisuje się w ideę promowania testowania oprogramowania

Z propozycji, które do nas prześlecie wybierzemy te, które będziemy chcieli, abyście zrealizowali.

Realizacja

Pomysł to tylko pierwszy, choć bardzo ważny krok. Drugim, być może jeszcze istotniejszym, jest jego zrealizowanie. Dajemy Wam na to czas do 15 maja. Do tego czasu czekamy na raport przedstawiający rezultaty Waszych działań. Co ma zawierać?

  • opis rezultatu, wynik
  • co osiągnęliście poprzez realizację pomysłu
  • zdjęcia, wideo, relacje [jeśli dotyczy]

Nagroda

Najlepsze i zrealizowane pomysły nagrodzimy darmowymi wejściówkami na Mistrzostwa Polski w testowaniu  oprogramowania w charakterze widza/uczestnika konferencji.

Dodatkowo, wyniki Waszych działań opiszemy i opublikujemy na łamach portalu testerzy.pl oraz opowiemy o nich przed publicznością Mistrzostw.

Macie pytania, chcecie porozmawiać na temat Waszych pomysłów? Czekamy z niecierpliwością na Wasze maile i zgłoszenia, piszcie do nas na adres: testingcup@testingcup.pl!

 

2 comments

  1. jak już jesteśmy przy testowaniu to link w artykule w zdaniu: Dodatkowo, wyniki Waszych działań opiszemy i opublikujemy na łamach portalu http://testerzy.pl oraz opowiemy o nich przed publicznością Mistrzostw nich przed publicznością Mistrzostw. jest błędny 😉

Comments are closed.