Podsumowanie konferencji

Puchary rozdane, emocje powoli opadają, czas rozpocząć podsumowania.

Oto jak w ankietach oceniliście tegoroczną konferencję TestingCup. 

Najwyżej oceniliście prezentację Michała Kujałowicza “TOAST dla jakości, TOAST za Quality Assistance”. Michał zaimponował Wam nie tylko swoją wiedzą i podejściem do jakości, ale też pasją z jaką je prezentował. W rezultacie zdecydowana większość ankietowanych postawiła mu 5 czyli najwyższą możliwą ocenę.

Drugą najwyżej ocenioną prezentacją TestingCup była ta zamykająca konferencję czyli Borys Łącki i jego “Podstawowy arsenał testera bezpieczeństwa aplikacji www”. Pomimo niewdzięcznej roli ostatniego prelegenta Borys potrafił rozbudzić Wasze zainteresowanie i miało to swój wyraźny wydźwięk w ankietach.

Doceniliście też naszych zagranicznych gości. Równie wysokie oceny zebrali: nasz główny mówca czyli charyzmatyczny Gojko Adzic oraz pełen energii i pasji Alexandru Rotaru.

Pozytywne opinie zebrali także Łukasz Krupa, Jędrzej Osiński, Krzysztof Chytła, Marcin Spirydoniuk oraz Tomasz Fajks i Rafał Szkudlarek.

Zdania na temat doboru tematów prelekcji były podzielone. Dla jednych z Was tematy przewodnie konferencji czyli Agile i automatyzacja były strzałem w dziesiątkę, dla innych program konferencji okazał się za mało różnorodny.

Zasugerowaliście, aby w kolejnej edycji pojawiły się tematy związane z analizą i zarządzaniem testami, testami penetracyjnymi, performance oraz aby prezentacje oparte były częściej na case study.

Wielu z Was zwróciło uwagę na zbyt krótkie przerwy między prelekcjami. Jest to słuszna uwaga, którą na pewno weźmiemy pod uwagę organizując kolejną edycję.

Dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami swoją opinią. Dzięki Wam wiemy co możemy poprawić i czego od nas oczekujecie. To dzięki Wam TestingCup może z roku na rok stawać się lepszym wydarzeniem.

Relację fotograficzną z konferencji znajdziecie na naszym profilu na facebooku.