PODZIĘKOWANIA

TestingCup 2015 przeszedł do historii, ale mamy dla Was jeszcze kilka rzeczy:

– Mr Buggy wraz z defektami i raportami

– Zdjęcia z wydarzenia

– Filmy z prelekcji

– …

Jak tylko będzie to gotowe, od razu Wam to udostępnimy.

Dziękujemy, że zdecydowaliście się na udział w naszej imprezie i dziękujemy, że tak wiele osób powiedziało nam „Do zobaczenia za rok”. Jako organizatorzy powtarzamy co roku, że kolejna edycja nie jest pewna do momentu uzyskania Waszego głosu w tym temacie. Jest jednak silna grupa ludzi, którzy mówią, że nie wyobrażają sobie, że TestingCup mogłoby już nie być. To dla nich, ale również dla tych nowych osób chcemy zorganizować TestingCup 2016.

Dodatkowo jest jedna postać, która została szczególnie źle potraktowana w tym roku. Słabo przyjęła krytykę i ciągłe wypominanie jej wad. Szczególnie bolesne były stwierdzenia w kuluarach że „do najpiękniejszych to nie dało się TEGO zaliczyć”. Silnie domaga się więc kolejnej edycji i wtedy zemści się bardziej niż kiedykolwiek. To Mr Buggy.

TestingCup to wielomiesięczne przygotowania, zaangażowanie kilkudziesięciu osób, ton sprzętu i megawatów energii. Zarówno energii elektrycznej jak i energii ludzi. Z ankiet jakie dostaliśmy wynika, że poczuliście i doceniliście cały ten wysiłek.

Jednak nie wszyscy mieli okazję się wypowiedzieć, dlatego udostępniliśmy ankietę online. Prosimy o Wasze zdanie i komentarze, które pomogą nam usprawnić to, co można poprawić i zmieniać imprezę tak, by była jeszcze bardziej interesująca.

Raz jeszcze dziękujemy i… do zobaczenia za rok!

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News

2 komentarze

  1. Witam,

    Mam pytanie, kiedy tak plus minus będzie można obejrzeć sobie prezentacje z konferencji?

    Pozdrawiam!

    1. W przyszłym tygodniu powinniśmy już zacząć publikować nagrania 🙂
      Pozdrawiamy! 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.